Ostre koło Torro

Torro – to miłość do prędkości, zwrotności i sztywności.
Torro – to najkrótszy rower, najkrótszy czas i najszybsza trasa.
Torro – to miłość do prędkości, zwrotności i sztywności. Torro – to najkrótszy rower, najkrótszy czas i najszybsza trasa.
Torro
Torro
Torro
Torro
Torro
Torro

Budowanie roweru ostre koło

TORRO
W 2005 roku wyprodukowaliśmy naszą pierwszą ramę torową. Od początku był to projekt dla wymagających Klientów. Stworzony przez doświadczonego projektanta, a zarazem legendę polskich kurierów rowerowych, dla którego dwa kółka są nie tylko największą miłością, ale były też narzędziem pracy.

Wiedząc, że technologia i innowacja to niezbędne aspekty, które dają nam przewagę nad konkurentami, z czasem udoskonaliliśmy nasą ramę. Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce produkt doskonały, przede wszystkim przystosowany do wykorzystania napędu paskowego, zamiast klasycznego łańcucha.


Jeśli chciałbyś kupić gotowe TORROprzejdź do sklepu

Masz inny pomysł na swoje ostre koło - napisz do nas: velove@velove.pl, zbudujemy dla Ciebie rower marzeń

TORRO


Do wytworzenia TORRO wykorzystujemy aluminium 7020 t6. Materiał ten zapewnia pożądaną sztywność przy stosunkowo niskiej wadze. Wieloletnia współpraca z tym samym zespołem spawaczy pozwoliła nam dopracować technologię łączenia aluminium, dzięki czemu najnowsza wersja TORRO jest w nieskazitelnej formie – z maksymalnie wygładzonymi (a nie szpachlowanymi) spawami. W połączeniu z wielowarstwowym lakierem, daje nam to doskonały i wytrzymały produkt końcowy. 


Dzięki ciągłej kontroli jakości materiałów, procesu produkcji oraz współpracy z projektantem tworzymy najlepszy na rynku rower torowy.

GEOMETRIA


Rozstaw osi TORRO to 93- 97 cm (w rozmiarze M), kąt główki: 77°. 


S - odpowiednik 50-52 
- odpowiednik 54-56 
L - 58+


Najnowszy model TORRO ma dzielone haki i jest przystosowany do korzystania z napędu paskowego (Gates Carbon Drive).

Ramy Torro produkowane są wyłącznie w Polsce. Jesteśmy jednym z kilku nielicznych producentów, którzy pełen proces produkcji realizują jedynie w polskiej fabryce (zastraszająca większość rowerów składanych w Polsce, nie została wyprodukowana w Polsce).

PROCES ZAMÓWIENIA


Jeśli chcesz zbudować swoje wymarzone TORRO skontaktuj się z nami. Dobierzemy dla Ciebie: 

  • Odpowiedni rozmiar ramy
  •  Wyłącznie najwyższej klasy komponenty
  •  Spersonalizowane malowanie ramy

 

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i wiemy, że z nami osiągniesz wymarzony efekt.

 Jeśli chciałbyś kupić gotowe TORRO – przejdź do sklepu

Jeśli nie masz pomysłu na malowanie – wybierz opcję „SUPRISE ME“. Stworzymy niepowtarzalne malowanie, które będzie dla Ciebie niespodzianką. Zobaczysz je dopiero wtedy, gdy rozpakujesz swoje nowe Torro. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami: velove@velove.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies.