Niestandardowe rowery

Blog

Lakiernia rowerowa

MALOWANIE ROWERÓW - Co składa się na cenę?

Często zastanawiacie się, dlaczego nasze malowania są droższe od np. lakierni proszkowej, albo dlaczego proces malowania trwa tak długo. Postanowiliśmy szczegółowo opisać Wam etapy malowania i czynniki wpływające zarówno na czas oczekiwania, jaki i na cenę. Zwróćcie również uwagę, że 'malowanie', to nie tylko proces lakierowania, ale również wiele czynności, które musimy wykonać, aby zagwarantować Wam najwyższą jakość :).

2020-11-28 13:16:17
Vintage downhill

RETRO DH - kilka historii kultowych ram DH z naszej kolekcji

Jak prawdopodobnie wiecie, jednym z wielu rowerowych marzeń Kacpra było stworzenie miejsca, gdzie koneserzy klasycznych rowerów DH będą mogli znaleźć niedostępne już modele swoich wymarzonych maszyn. W tym roku zobaczyliśmy już pierwsze efekty, ponieważ trafili do nas prawdziwi miłośnicy rowerów downhillowych / freeride'owych z minionej epoki. Zobaczcie, jakie ramy i rowery opuściły naszą kolekcję i przeczytajcie historie ich właścicieli.

2020-10-14 19:02:58
Starling frame

MALOWANIE ROWERÓW - efekt kryształu na ramie Starling

Wyjątkowe malowanie dla bardzo wyjątkowego Klienta :) Konrad doskonale wiedział, jaki efekt końcowy chciałby osiągnąć. Sam wybrał kolory i efekty, my tylko pomogliśmy mu przelać jego wizję na ramę ;p.

2020-08-04 14:08:06