Lac des Taillères, Vallée de La Brévine. Szwajcaria rowerem.

SZWAJCARIA ROWEREM 01. - Lac des Taillères, Vallée de La Brévine, Szwajcaria. Krótka wycieczka rowerowa po szwajcarskich bezdrożach.

Do Szwajcarii pojechaliśmy na krótki i bardzo intensywny lipcowy weekend obfitujący w sportowe aktywności. Nie mogło się oczywiście obyć bez zabrania rowerów i poznawania Szwajcarii z perspektywy dwóch kółek. Kacper doskonale znał Lausanne z intensywnej jazdy po mieście, dlatego postanowiliśmy sprawdzić diametralnie inny rejon i teren, jakim jest Vallée de La Brévine. Na nasz wyjazd wybraliśmy Scott G – Zero i Cannondale Prophet .

2019-08-01 16:59:54

MALOWANIE RAM ROWEROWYCH – JAK TWORZYMY NASZE ARCYDZIEŁA?

Bardzo często, decydując się na renowację roweru, bądź zmianę jego dotychczasowego wyglądu stajemy przed wyborem: lakierowanie proszkowe, czy lakierowanie technologią samochodową (lakierowanie „na mokro“). Nasze podejście do rowerów jasno określa, którą technologią się posługujemy.

2019-06-12 15:17:34

JAK PRZYGOTOWAĆ SWOJE CIAŁO DO SEZONU ROWEROWEGO PO ZIMIE?

Jak odpowiednio przygotować się do sezonu rowerowego, tak żeby nie ucierpiał nasz organizm? Najważniejszy jest oczywiśce odpowiedni trening. Ale też umiar - trzeba pamiętać o tym, żeby wracać do wysiłku stopniowo, jeśli przez parę miesięcy się leniuchowało.

2019-06-12 15:24:00