Niestandardowe rowery

Blog

Malowanie roweru karbonowego

MALOWANIE ROWERÓW - rama Specialized Roubaix w malowaniu inspirowanym F1

Rama karbonowa Specialized Roubaix pomalowana przez VELOVE. Właściciel tej ramy dobrze wiedział, jakie kolory chce mieć na swoim rowerze :). Przeczytaj i zobacz, w jaki sposób sprostaliśmy temu wyzwaniu i spełniliśmy życzenie Jacka.

2020-03-20 16:44:50
Lakiernia rowerowa Warszawa

MALOWANIE ROWERÓW - współczesna holenderka Gazelle pomalowana przez nas na kolor blurple

Czasami zgłaszacie się do nas, aby odnowić swój stary rower, czasami interesuje Was tylko odnawianie komponentów rowerowych, a czasami, kupujecie zupełnie nowy sprzęt i od razu wiecie, że będziecie chcieli nadać mu osobisty charakter. Tak właśnie było w przypadku miejskiej Gazelle, którą postanowiła spersonalizować Kaja. Kaja – kobieta sztuki, pisarka, fanka magii

i fantastyki poszukiwała wygodnego roweru, którym mogłaby przemieszczać się po mieście i dojeżdżać do pracy. Głównym celem był komfort podróży i możliwość przewożenia ze sobą drobnych bagaży. Szukaliśmy roweru, który będzie jak najlepiej odpowiadał Jej potrzebom i tak zdecydowaliśmy się na współczesną holenderkę marki Gazelle. 

2020-03-14 19:01:47
Malowanie ram rowerowych

MALOWANIE RAM ROWEROWYCH - BIKES WITH BENEFITS - polskie rowery fatbike i historia współpracy z VELOVE

Bikes With Benefits (BWB Custom Bikes) to polska marka z prawdziwą pasją do tworzenia rowerów. Mamy podobny sposób patrzenia na rowery, podobne wartości i podobny stosunek do jakości - pewnie dlatego współpracuje nam się tak dobrze :) Poznajcie markę, z którą regularnie pracujemy w zakresie malowania rowerów i którą gorąco Wam polecamy!

2020-02-18 20:56:13