Niestandardowe rowery

Blog

Volvo Race Team

MALOWANIE ROWERÓW - Cannondale Scalpel Volvo Team replika

Olaf dla swojego roweru Cannondale Scalpel wybrał malowanie Volvo Race Team z 1999 roku. Wykonanie tego malowania było dla Kacpra, miłośnika techniki i design'u ze złotej ery rowerów górskich ogromną radością :). Zobacz, jak wygląda rama po naszym malowaniu.

2021-06-29 12:20:40
Lakiernia rowerowa

MALOWANIE ROWERÓW - Co składa się na cenę?

Często zastanawiacie się, dlaczego nasze malowania są droższe od np. lakierni proszkowej, albo dlaczego proces malowania trwa tak długo. Postanowiliśmy szczegółowo opisać Wam etapy malowania i czynniki wpływające zarówno na czas oczekiwania, jaki i na cenę. Zwróćcie również uwagę, że 'malowanie', to nie tylko proces lakierowania, ale również wiele czynności, które musimy wykonać, aby zagwarantować Wam najwyższą jakość :).

2020-11-28 13:16:17
Vintage downhill

RETRO DH - kilka historii kultowych ram DH z naszej kolekcji

Jak prawdopodobnie wiecie, jednym z wielu rowerowych marzeń Kacpra było stworzenie miejsca, gdzie koneserzy klasycznych rowerów DH będą mogli znaleźć niedostępne już modele swoich wymarzonych maszyn. W tym roku zobaczyliśmy już pierwsze efekty, ponieważ trafili do nas prawdziwi miłośnicy rowerów downhillowych / freeride'owych z minionej epoki. Zobaczcie, jakie ramy i rowery opuściły naszą kolekcję i przeczytajcie historie ich właścicieli.

2020-10-14 19:02:58