Blog

Blog

MALOWANIE RAM KARBONOWYCH - Rama karbonowa Ridley w nowej odsłonie

Rafał zgłosił się do nas aby przemalować swoją karbonową ramę Ridley. Chciał zupełnie odmienić dotychczasowy wygląd roweru. Rama była w dobrym stanie, posiadała wgniotki i rysy wynikające z czasu użytkowania. Pierwszym pomysłem na malownie karbonowej ramy były czerwono-białe kolory, później rozważaliśmy dodanie ukrytej symboliki. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z pierwotnym planem ;).

W trakcie rozmów i planowania projektu wspólnie z Rafałem szukaliśmy pomysłu, który najlepiej będzie pasował do niego i do jego roweru. Zanim ustaliliśmy ostateczny projekt, rozpoczęliśmy prace związane ze zdejmowaniem oryginalnej powłoki lakierniczej.

1. Stan ramy i oryginalne malowanie roweru.  

2. Rama po zdjęciu starego lakieru i po położeniu podkładu (w celu osiągnięcia idealnej powierzchni).

3. Pomysł na malowanie roweru - po wielu konsultacjach udało nam się znaleźć, to co najlepiej odda intencje właściciela. Zrezygnowaliśmy z patriotycznych kolorów, czy umieszczania symboli na ramie, na rzecz metalicznego czerwonego koloru z domieszką włoskiego złota (sic!) ze stopniowym przejściem w czerń. Prosto, klasycznie i efektownie. Właściciel po obejrzeniu zdjęć nowego malowania napisał do nas: 'Śliczna torpeda !!! Super praca. Na żywo z odcieniami i w świetle musi szczeka opaść! Trzymajcie ją pod łóżkiem w schowku!' :D Dla nas to też jest petarda :)

Oceńcie sami efekt końcowy. 

Jeśli marzysz o zmianie wyglądu swojego roweru, chciałbyś zacząć wyróżniać się spośród rowerów z katalogów, albo po prostu chcesz aby Twój rower dostał takie malowanie, na jakie zasługuje, zadzwoń do nas lub napisz i opowiedz nam o swojej wizji :) -> tel. 662 042 522,  mail: velove@velove.pl


Nic nas tak nie cieszy jak nowe wyzwania! 

Nasza strona internetowa używa plików cookies.