O mnie

O mnie

"Miłość do piękna technicznego odziedziczyłem 
po Tacie (wybitnym naukowcu kochającym fizykę 
i matematykę) - to On zaraził mnie dostrzeganiem piękna w konstrukcjach mechanicznych, w precyzji ich wykonania, w detalach. 

Mój pradziadek w przedwojennej Warszawie prowadził jedną z najbardziej cenionych hurtowni farb i lakierów (Skład farb i lakierów Imroth i Maliński). 

To połączenie szacunku do techniki i konstrukcji 
z rodzinną lakierniczą historią w tle musiało zaowocować pełnym pasji artystycznym malowaniem rowerów. Pięknym estetycznie i doskonałym technicznie."


Kacper Abramowicz
Właściciel i założyciel VELOVE

                                           

KIM JESTEM?

Od ponad dekady zajmuję się rowerami, przez ostatnie lata m.in. prowadziłem własny sklep rowerowy, z moim zespołem budowaliśmy rowery wyprawowe, produkowaliśmy ramy TORRO, tworzyliśmy odzież kolarską, zajmowaliśmy się dystrybucją oraz… malowaniem rowerów. 

W naszej pracy osiągaliśmy wiele sukcesów i zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku, ale to właśnie malowanie rowerów stało się po latach corem VELOVE. Nie mogłem podjąć innej decyzji, jak wszystkie swoje siły i uwagę skierować właśnie na moje studio malowania rowerów.

Moja praca, to moja wielka radość i powód do dumy. Przez lata uczyłem się i zdobywałem doświadczenia, aby własnoręcznie tworzyć piękne i wyjątkowe rowery. Moja praca to również wyjście naprzeciw potrzebom moich Klientów, którzy pragną posiadać spersonalizowane maszyny.

CZY VELOVE JEST DLA CIEBIE?

Jeśli chciałbyś dopasować swój rower do swoich potrzeb, marzeń, albo stroju kolarskiego, zapraszamy Cię na metamorfozę.

Możesz liczyć na ogromne doświadczenie, wiedzę w dziedzinie kolarstwa oraz pasję do tworzenia niezwykłych rowerów. Dodatkowo, potrafimy spełniać nawet najbardziej kosmiczne życzenia swoich Klientów ;). Malujemy rowery na poziomie wystawowym. Jedyne o czym musisz pamiętać, to to, że musisz nam zaufać i uzbroić się w cierpliwość :) (wszystkie malowania wykonujemy ręcznie, a ich czas realizacji zależy od stopnia trudności).

Napisz do nas, aby poznać szczegóły. Jeśli nie odpiszemy od razu, to oznacza tylko tyle, że bardzo intensywnie pracujemy nad jakimś projektem i skontaktujemy się z Tobą w pierwszej wolnej chwili.

HISTORIA VELOVE:

  • Budowaliśmy custom‘owe projekty, przez lata produkowaliśmy w Polsce własne ramy torowe TORRO, artystycznie malujemy ramy i komponenty rowerowe oraz posiadamy własną linię odzieży rowerowej.
  • Zbudowane przez nas rowery przejechały prawie każdy kontynent,
  • Składaliśmy rowery zarówno dla profesjonalistów, podróżników, jak i dla amatorów dwóch kółek,
  • Tworzymy spersonalizowane malowania rowerów, dzięki czemu możesz mieć jedyny na świecie projekt, który będzie spełnieniem Twoich najskrytszych fantazji,
  • Prawdopodobnie, jako pierwsi w Polsce nagraliśmy krok po kroku, pełen proces malowania ram rowerowych. Film na YouTube ma już ponad 400 tys. wyświetleń i wciąż się nie zatrzymuje ;) -> How to custom paint a bike frame. Whole custom paint process by VELOVE.
  • Jesteśmy pierwszym w Europie dystrybutorem nieprzebijalnych opon rowerowych TANNUS (otrzymaliśmy za nie dwie nagrody Bike-Expo w kat. Innowacje Techniczne oraz Puchar Dziennikarzy na Targach w Kielcach w 2012r.),
  • Przez lata patronowaliśmy takim wydarzeniom jak: międzynarodowe i krajowe wyprawy rowerowe, Mistrzostwa Świata, Europy i Polski Kurierów (Cycle Messenger World Championship, European Cycle Messenger Championships, Polish Cycle Messenger Championships), Mistrzostwa Europy w bikepolo, RedBull Sprint&Skid,
  • Kochamy rowery, użytkujemy je i nieustannie pomagamy kształtować kulturę rowerową,
  • Jesteśmy na rynku od 2012 roku i nieustannie rozwijamy się, aby wciąż udoskonalać naszą pracę i zaskakiwać Klientów.

ZESPÓŁ

KACPER ABRAMOWICZ

Założyciel VELOVE

MAŁGORZATA KARCZEWSKA

Obsługa Klienta

REFERENCJE

Nasza strona internetowa używa plików cookies.