Blog

Blog

ODNAWIANIE ROWERÓW KARBONOWYCH I Zobacz jak odnowiliśmy i artystycznie pomalowaliśmy ramę karbonową dla GetAdventure

Zanim stworzymy artystyczne malowanie roweru, czasami musimy również naprawić uszkodzenia i wgniotki powstałe na skutek użytkowania roweru. Zobacz historię odnawiania karbonowej ramy, która wraz ze swoją właścicielką przemierzyła wiele niesamowitych miejsc na Świecie.

Bardzo ucieszyło nas to zlecenie, ponieważ malowanie roweru dla kobiety zawsze jest dużym wyzwaniem, a my takie wyzwania uwielbiamy (szczególnie, gdy właścicielka jest prawdziwą rakietą).

Gosia z GetAdventure (wcześniej Mommy On Bike), szalona mama, która pokazuje, że życie rodzica może być piękną przygodą - swoją pasją do aktywnego życie i roweru, zaraża tak samo dorosłych, jak i dzieci. Gosia na swoim rowerze odwiedza różne miejsca na całym Świecie, dlatego Jej rower był wystawiany na działanie różnych warunków atmosferycznych, kurzu, pyłu i prawie zawsze był mocno obładowany.

Naszą pracę rozpoczęliśmy od dokładnej diagnozy uszkodzeń, które posiadała rama. Zależało nam na dokładnym sprawdzeniu całej konstrukcji. Po uśnięciu oryginalnego lakieru i oszacowaniu stanu ramy, musieliśmy wyrównać powierzchnię, tak aby była idealnie gładka. Tylko na tak przygotowanej powierzchni osiągniemy najlepsze efekty docelowego malowania.

1. UBYTKI

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć w jakim stanie była rama, gdy do nas trafiła.


2. RAMA Z UZUPEŁNIONYMI UBYTKAMI I PO POŁOŻENIU NOWEGO LAKIERU

Dla porównania, zdjęcie po uzupełnieniu ubytków i wyrównaniu powierzchni, po położeniu podkładu, lakierowaniu, ale jeszcze przed namalowaniem printu.

3. PRINT

Gosia dla swojej ramy wybrała bardzo oryginalne malowanie - połyskujący motyw skóry węża.

4. EFEKT KOŃCOWY

A oto efekt, który udało nam się uzyskać - nowe malowanie ramy karbonowej z wymarzonym motywem. Nie tylko uzyskaliśmy idealny wzór ale również najwyższy połysk.

Dziękujemy, że mogliśmy wykonać ten projekt - to zawsze ogromna radość, gdy możemy spełnić kobiece marzenie i dopasować rower do stylu właścicielki.

Pozdrawiamy Gosię i zapraszamy do śledzenia Jej działalności - szykuje prawdziwą petardę dla wszystkich miłośników rowerowych wypraw!

https://getadventure.eu

https://www.facebook.com/MommyOnBike/


Jeśli chciałbyś, tak jak Gosia odnowić swój rower, bądź zupełnie zmienić jego wygląd - napisz do nas. Dla nas nie ma projektów niemożliwych ;).

velove@velove.pl

Malowanie ramy karbonowej dla GetAdventure

Nasza strona internetowa używa plików cookies.