Blog

Blog

ODNAWIANIE ROWERÓW - zobacz, jak przywracamy im dawną świetność I Surly Long Haul Trucker

Odrestaurowywanie rowerów - teraz możesz nie tylko zobaczyć efekty naszej pracy, ale również obejrzeć cały proces. Zobacz w jaki sposób odrestaurowujemy rowery naszych Klientów . Zobacz, jak dajemy rowerom nowe życie. Zobacz, jak bardzo może się zmienić z nami Twój rower. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać :). 

Chcieliśmy pokazać Wam, w jaki sposób nie tylko przywracamy rowerom dawną świetność, ale również sprawiamy, że dany rower jest jeden jedyny - niepowtarzalny i całkowicie spersonalizowany.


Dzisiaj historia Kasi - właścicielki wspaniałego i niezastąpionego kompana podróży - Surly Long Haul Trucker. Kasia na zbudowanym przez nas Surly odwiedziła wiele krajów i przejechała tysiące kilometrów. Na naszym kanale na YouTube i na blogu możecie obejrzeć relacje m.in. z Patagoni, czy Kuby właśnie na tym rowerze. Po wielu wyczerpujących wyprawach, zarówno dla Kasi, jak i dla LHT - eka, przyszedł czas na odrestaurowanie roweru. Kasia zdecydowała się nie tylko na odnowienie, ale również na nowe artystyczne malowanie, a jako motyw przewodni wybrała dyskretną skórę węża. Rower trafił do nas z wieloma wgniotkami, rysami, obiciami, z piaskiem z pustyni i kilkoma eksploatacyjnie zużytymi częściami. Nie tylko naprawiliśmy wszystkie 'ubytki', ale również daliśmy mu nowe życie poprzez zupełnie nowe malowanie.


A teraz  w trzech etapach chcieliśmy pokazać Ci pełen proces odnawiania Surly LHT. 


Etap 1. Usuwanie farby z ramy roweru. 

Etap 2. Naprawy punktowe i malowanie wzoru węża na rowerze.

Etap 3. Polerowanie, montaż i sesja zdjęciowa Surly Long Haul Trucker. Zobaczcie ten dyskretny wzór węża dla dziewczyny, która na rowerze, jeździ jak szalona :)

Malowanie rowerów, artystycze lakierowanie rowerów, odrestaurowywanie rowerów, budowanie rowerów na zamówienie, niestandardowe rowery - tym się zajmujemy i to właśnie kochamy robić. 


Z naszymi Klientami budujemy długofalowe relacje, dlatego np. składając u nas rower, zawsze otrzymujesz atrakcyjne warunki serwisowania, wsparcie techniczne, wsparcie we wszelkich modernizacjach i zmianach Twojego roweru. Wybierając VELOVE zyskujesz gwarancję dbałości o każdy detal i szerokich możliwości w przypadku ew. napraw, czy modyfikacji. Do każdej realizacji podchodzimy w indywidualny sposób, zorientowany na Twoje potrzeby. 


Jeśli wciąż nie wiesz, dlaczego warto nam zaufać subskrybuj nasz kanał na YouTube (Velove_Bicycles) i bądź na bieżąco z projektami, które tworzymy!


Nasza strona internetowa używa plików cookies.