Blog

Blog

OSTRE KOŁO TORRO - Torro to miłość do prędkości, sztywności i zwrotności.

Torro - miłość do prędkości, sztywności i zwrotności.Torro - najkrótszy rower i najszybsza rama.*Jesteśmy jednym z kilku nielicznych producentów, którzy wykonują swoje rowery jedynie w polskiej fabryce.

W 2005 roku powstała nasza pierwsza rama. Została zaprojektowana przez doświadczonego projektanta, a zarazem legendę polskich kurierów rowerowych, dla którego dwa kółka są nie tylko największą miłością, ale przez większą część jego życia były też narzędziem pracy.

W produkcji Torro wykorzystujemy aluminium 7020 t6. Materiał ten zapewnia pożądaną sztywność przy stosunkowo niskiej wadze. Wieloletnia współpraca z tym samym zespołem spawaczy pozwoliła nam dopracować technologię łączenia aluminium, dzięki czemu najnowsza wersja Torro jest w nieskazitelnej formie – z wygładzonymi spawami. W połączeniu z wielowarstwowym lakierem, daje nam to lśniący i wytrzymały produkt końcowy.

Pełen proces produkcji Torro realizujemy wyłacznie w polskiej fabryce. Dzięki ciągłej kontroli jakości materiałów, procesu produkcji, tworzymy najlepszy na rynku rower torowy.

Nasz najnowszy model Torro jest również przystosowany do korzystania z napędu paskowego (Gates Carbon Drive).

Nasza strona internetowa używa plików cookies.